כתבה בידיעות – נראה אותך מפנה אותי

בידיעות אחרונות התפרסמה כתבה העוסקת בשוכרים המסרבים להתפנות.

הכתבה מלאה בסיפורים על דיירים ומשפחות שהפסיקו לשלם וסירבו לפנות את הדירה ששכרו, אך אין בה מידע מועיל רב (מלבד התחושה המקלה בכך שאנו לא לבד)

הטיפ היחיד המופיע בצד המאמר שלא נכתב עד כה בבלוג זה הינו:

" הכניסו לחוזה סעיף הקובע כי אם השוכר אינו מתפנה מהנכס במועד הנקוב, הוא מסכים שעו"ד מטעם המשכיר ימנה כונס נכסים לנכס לצורך פינויו.
כונס הנכסים יפנה לבית המשפט כדי שיפנה את השוכר, יחליף מנעולים ועוד פעולות שבית המשפט יאשר במסגרת המינוי.מדובר אמנם בהליך יקר יותר מאשר בחוזה שכירות רגיל, אך הוא יבטיח פינוי מהיר יותר."

ניתן לקרוא את המאמר המלא בלינק הזה

תגובה אחת “כתבה בידיעות – נראה אותך מפנה אותי

  1. אריה

    לבעל העיניין, שלום
    בדירתי יושב שוכר אשר לא משלם מזה כמה חודשים, תוקף החוזה הסתיים מזה כמה חודשים והדייר לא מפנה את הדירה. אני קראתי הרבה חומר בענין בעית השוכר הסרבן והגעתי למסקנה אחת. צריך לעשות משהוא חריג. להפגין בכנסת שזה נית המחוקקים כדי לשנות את המצב שרכושנו הפרטי הפקר צריך להתאחד מהר ולא להשאיר למחוקקים כמו שהם פועלים היום את הזירה לרעת משכירי הדירה. מצב זה הפך להיות נגע בחסות החוק שמגן על טפילים וגנבים. יש לקבוע יום ותאריך לעליה לכנסת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>